Image Image Image Image Image

Cariere

Facility Manager

Pentru sediul din București, România, selectăm un Facility Manager cu experiență.
Nivel vechime: Nivel mediu
Tipul de angajare: cu normă întreagă
Sectoare: construcții, arhitectură și proiectare, inginerie civilă
Calificare: diplomă tehnică, absolvent de inginerie civilă sau similar

Responsabilitati:

• Gestionează și coordonatele intervențiilor de întreținere ordinare și extraordinare prin organizarea de inspecții la fața locului, estimări și raportare.
• Administrează infrastructura structurii și a sistemelor (termofluid, electric, antincendiilor, HVAC, tratarea emisiilor atmosferice, HSE) în conformitate cu reglementările in vigoare;
• Menține un nivel necesar de cunoștințe tehnice pentru a supraveghea și a ajuta la rezolvarea problemelor complexe.
• Evaluează, analizează și monitorizează activitățile de întreținere. Oferă recomandări și ajută la dezvoltarea acțiunilor corective care trebuie întreprinse pentru a crește eficiența și eficacitatea;
• Gestionează o echipă de 4-5 resurse interne, precum și furnizori externi de servicii.
• Se interacționează cu RSSPP pentru a asigura conformitatea cu reglementările actuale privind sănătatea și siguranța;
• Stabilește norme și regulamente de întreținere; ajută la planificarea și dezvoltarea politicilor, gestionarea și punerea în aplicare; asigură punerea în aplicare a politicilor și programelor de securitate care să examineze problema sau zonele potențiale pentru a stabili necesitatea unor modificări.
• Pregăteste și prezenta rapoarte / recomandări orale și scrise în domeniile de responsabilitate atribuite, care pot fi adecvate; pregătește rapoarte periodice pentru a determina posibile probleme, tendințe sau alte elemente de interes în atenția conducerii.

Aptitudini:

• Experiență în identificarea și rezolvarea problemelor tehnice complexe.

Pentru a va candida:

Trimiteți CV-ul dvs. prin e-mail la job@wtb.ro cu subiectul  “Candidatură Facility Manager ”

Sudori, Frezori, Strungari, Valtuitori și Operatori CNC

Cu experiență pentru sediul din București.

Părțile interesate își pot trimite CV-ul, dovedind nivelul de experiență și atestatele / certificările obținute (scoala profesionala/ liceu/ atestat calificare/ alte studii, cursuri şi specializări) prin e-mail la job@wtb.ro.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne sunați la +40 737211532.