JOB: OPERATOR BAZE DE DATE

Locatia jobului: in cadrul companiei Walter Tosto WTB situata in Bucuresti pe Soseaua Berceni, Nr.104.

Descrierea postului:

Ocupantul postului trebuie sa va fie responsabil pentru introducerea corecta si eficienta a datelor in sistemele noastre, asigurand acuratetea si confidentialitatea informatiilor.

Studii si cerinte necesare:

– Experienta anterioara in introducerea datelor sau domenii similare;

– Abilitati excelente de tastare si atentie la detalii.

– Capacitatea de a respecta termenele limita si de a lucra eficient intr-un mediu dinamic.

– Cunostinte de operare a computerului si a programelor de birou.

Atributii:

– Introducerea datelor precise in sistemele noastre conform standardelor stabilite;

– Verificarea si corectarea erorilor de introducere a datelor;

– Mentinerea confidentialitatii informatiilor introduse.

Program de lucru:

  • De luni pana joi de la 08:30 – 17:30 cu pauza de masa de la 13:30 la 14:00, iar vineri de la 08:30 la 15:00 cu pauza de masa de la 13:30 la 14:00.

Beneficii:

  • Pachet salarial bazat pe grila de salarizare, cu crestere automata in functie de vechimea in munca din cadrul companiei;
  • Majorare anuala salariala cu 4%;
  • Prima de Craciun echivalenta unui salariu;
  • Masa de pranz oferita;
  • Cazare pentru cei care nu sunt din Bucuresti in cadrul unitatii de cazare a companiei.